بلندگوهای HTC 10 استریو نیستند

 در حالی که فکر می‌کردیم بلندگوهای HTC 10 استریو هستند، به نظر می‌رسد که چنین نیست و این بلندگوها در یک لحظه صدای یکسانی پخش نمی‌کنند.

یکی از دو بلندگوی گوشی HTC 10 نقش Sub-woofer را ایقا می‌کند.

شرکت HTC در سال‌های گذشته گوشی‌های One M8 و One M9 را با بلندگوهای استریو عرضه کرده بود. دیروز که گوشی HTC 10 به نمایش درآمد و مشخص شد که این تلفن همراه هوشمند دو بلندگو دارد، احتمال استریو بودن این بلندگوها بسیار زیاد شد؛ اما به نظر می‌رسد که چنین نیست. گوشی جدید HTC در حالی دو بلندگو را در بالا و پایین خودش قرار داده که هیچ کدام آن‌ها صدای یکسانی پخش نمی‌کنند.

براساس اطلاعات منتشر شده، بلندگویی که در پایین گوشی قرار گرفته به دلیل داشتن درایور بزرگ‌تر، بیشتر نقش Sub-woofer را ایفا می‌کند.

در حالی که این تلفن همراه هوشمند صدای استریوی خوبی را ارائه نمی‌دهد، شرکت HTC ادعا کرده که HTC 10 بهترین بلندگوی موجود در بین تلفن‌های همراه هوشمند عرضه شده در سال ۲۰۱۶ را دارد. این گوشی هنوز برای بررسی در اختیار رسانه‌ها قرار نگرفته است. باید ببینیم که کیفیت صدای این گوشی در فضای باز به چه صورت خواهد بود. همچنین قطعا در آینده مشخص خواهد شد که از چه قطعاتی برای ساخت بلندگوهای این تلفن همراه استفاده شده است.

HTC10--2-1-2

یکی دیگر از ویژگی‌های صوتی این گوشی، برنامه‌ای است که برای پخش صدای آن در نظر گرفته شده. در زمان کار با این برنامه می‌توانید از چند حالت صوتی مختلف استفاده کنید و پس از مدتی متوجه می‌شوید که سیستم صوتی دستگاه خودش متوجه می‌شود که در سبک‌های مختلف چه نوع حالتی را در نظر بگیرد و صدا با چه کیفیتی پخش شود. این ویژگی برای هر فرد متفاوت خواهد بود و تجربه‌های مختلف را به کاربران منتقل خواهد کرد.

منبع: Phone Arena

The post بلندگوهای HTC 10 استریو نیستند appeared first on دیجی‌کالا مگ.

اخبار موبایل – دیجی‌کالا مگ

Call Now Button